Dovybavení OVLÁDÁNÍ MÍSTNOSTI

Profesionální topenářské armatury: komínové přípojky BERTRAMS, termostatické ventily TERMOVAR, 4-cestné ventily, servopohony AUTOMIX 55, rozdělovače paprsků, regulátory ECOmax.
OVLÁDÁNÍ MÍSTNOSTI

Popis

OVLÁDÁNÍ MÍSTNOSTI

EcoSTER Touch

EcoSTER TOUCH je dálkový ovládací panel s funkcí pokojového termostatu, umožňující centrální řízení topné a ventilační sítě. Umožňuje prohlížet a upravovat všechny parametry regulátoru a dalších panelů místnosti. Informuje o alarmech, hladině paliva, stavech činnosti regulátoru. Aktualizace softwaru panelu a ovladače pomocí paměťové karty microSDHC.


eSTER_x40

Bezdrátový pokojový termostat s obousměrným, šifrovaným rádiovým přenosem. Poskytuje plnou konfiguraci menu regulátoru z libovolné místnosti a udržuje přednastavenou pokojovou teplotu. Termostat informuje o stavu paliva v zásobníku na palivo, alarmových stavech a výzvách kotle, provozu hořáku a nutnosti jeho čištění a také o hodnotě venkovní teploty.


eSTER_x80

Zařízení eSTER_x80 je bezdrátový dálkový ovládací panel s funkcí pokojového termostatu a plně šifrovaným, obousměrným ISM rádiovým přenosem. Umožňuje tepelnou pohodu v místnostech díky radiové komunikaci s regulátory i čtení a editaci všech parametrů regulátorů a topných a ventilačních okruhů. Tento panel může ovládat směšovací okruhy a automaticky korigovat topnou křivku za účelem zahřátí okruhu.


Komínové přípojky BERTRAMS

Systém potrubí a kolen BERTRAMS slouží k odvodu spalin z kotlů a krbových vložek.


Termostatický ventil TERMOVAR

Termostatický ventil chránící kotel před nízkoteplotní vratnou vodou.

Moderní topná zařízení HKS Lazar

Moderní topná zařízení

Články

Kotel na pelety může být pohodlný

Pelety jsou palivo, které je stále málo doceněné. Možná za to může fakt, že mnoho lidí přesně neví, jak proces vytápění domu kotlem na pelety vypadá. Zdá se, že využití biomasy, tedy pilin nebo slámy k topení v kotli ÚT, je velmi problematické a vyžaduje mnoho práce. Naprostý omyl!

číst
Třída 5 a Egodesign jsou novými měřítky pro kotle ústředního vytápění

Bohužel kvalita ovzduší je u nás špatná. Rozsah problému, o kterém se donedávna příliš nemluvilo, dokazuje zpráva Světové zdravotnické organizace, sestavená na základě dat z počátku roku 2016. Uvádí 50 nejvíce znečištěných měst v Evropě. O tom, že vzduch, který každý den dýcháme, je hrozný, svědčí nejen to, že polské město bylo na tomto seznamu na neslavném prvním místě, ale také to, že na seznamu je hned 33 měst z Polska. .

číst

FAQ

Je normální, že peletová kamna automaticky vstoupí do tzv režim "zatemnění na vyžádání"?

Během provozu kamen jsem si všiml, že automaticky vstoupí do tzv režim „hašení na vyžádání“, poté se znovu spustí a znovu funguje. Po nějaké době se na požádání znovu přepne...

číst
Jak nastavit měření hladiny paliva (pelet), aby dostávalo upozornění na její nízkou hladinu?

Slouží k tomu následující parametr: MENU >> Nastavení kotle >> Hladina paliva - nastavte hodnotu vypočtené hladiny paliva, při které se zobrazí upozornění na nízkou hladinu...

číst

Najít na straně:

Zadejte hledaný výraz:

Vyberte si svůj jazyk:

Choose your language:

Polski Angielski Niemiecki Francuski Czeski

Kontaktujte nás

Přejít na kontakt