KOTLE NA DŘEVO

HOLZ MASTER

kotel ÚT na dřevo - strom

HOLZ MASTER

HolzMaster je kotel ústředního vytápění zplyňování dřeva, díky kterému je účinnost kotle až třikrát vyšší než při spalování dřeva tradičním způsobem.

Tovární servis a distribuce po celém Polsku!
Třída A+ 5. třída EcoDesign

Účinnost:

90,6%

Výkon:

20 kW

ověřit

Kotle na dřevo jsou považovány za jeden z nejekologičtějších způsobů vytápění. Palivo rostlinného původu, kterým je dřevo, produkuje mnohem méně zplodin škodlivých pro životní prostředí a pořizovací náklady jsou relativně nízké. Šířící se povědomí o ochraně životního prostředí dělá z kotlů na dřevo a stejně ekologických kotlů na pelety stále oblíbenější řešení nejen v Polsku.

Kotle na dřevo - co stojí za to vědět?

Kotle na dřevo jsou výbornou investicí pro lidi, kteří mají neustálý přístup k této surovině. Vyplatí se je instalovat do domů nacházejících se v blízkosti lesů, ze kterých lze palivové dříví přímo získat. Je také na místě připomenout, že aby bylo vytápění kotlem na dřevo co nejekonomičtější, měl by být instalován i vyrovnávací zásobník topné vody. Díky němu bude použití kotle na dřevo výhodnější a umožní Vám zajistit stálý přísun tepla. Pokud se rozhodneme pro tento model kotle, bude nutné nainstalovat i doplňkové zařízení, např. tepelné čerpadlo vzduch-voda..

Kotle HolzMaster – proč se to vyplatí?

Nákup kotle na dřevo od výrobce HolzMaster je energeticky úsporná a ekologická varianta. Díky využití procesů zplyňování dřeva v nich můžete získat nejoptimálnější výsledky. Účinnost tohoto typu kotlů je dokonce třikrát vyšší než u těch, které využívají způsob spalování dřeva tradičním způsobem. Kotle na dřevo HolzMaster jsou zárukou kvality.

Moderní topná zařízení HKS Lazar

Moderní topná zařízení

Články

Třída 5 a Egodesign jsou novými měřítky pro kotle ústředního vytápění

Bohužel kvalita ovzduší je u nás špatná. Rozsah problému, o kterém se donedávna příliš nemluvilo, dokazuje zpráva Světové zdravotnické organizace, sestavená na základě dat z počátku roku 2016. Uvádí 50 nejvíce znečištěných měst v Evropě. O tom, že vzduch, který každý den dýcháme, je hrozný, svědčí nejen to, že polské město bylo na tomto seznamu na neslavném prvním místě, ale také to, že na seznamu je hned 33 měst z Polska. .

číst
Internet v kotelně CO

Ovládání kotle ústředního topení na internetu je nejen cool!

číst

FAQ

Jaký model peletových kamen pro dům 202 m2?

včetně garáže je 32,5 m2. V domě je 1/2 podlahové vytápění, 1/2 radiátory. Dům postaven z pórobetonu 24 cm, zateplený 15 cm grafitový polystyren, podkroví nad pokoji - stropy 20 cm...

číst
Jak zkontrolovat ztrátu kapaliny v instalaci ústředního topení?

Pokud není žádná kapalina, tlak v systému také klesl a je to vidět na manometru. A pokud je systém otevřený, můžete se podívat i do expanzní nádoby.

číst

Najít na straně:

Zadejte hledaný výraz:

Vyberte si svůj jazyk:

Choose your language:

Polski Angielski Niemiecki Francuski Czeski

Kontaktujte nás

Přejít na kontakt