KOTLE NA DŘEVO

HOLZ MASTER

kotel ÚT na dřevo - strom

HOLZ MASTER

HolzMaster je kotel ústředního vytápění zplyňování dřeva, díky kterému je účinnost kotle až třikrát vyšší než při spalování dřeva tradičním způsobem.

Tovární servis a distribuce po celém Polsku!
Třída A+ 5. třída EcoDesign

Účinnost:

90,6%

Výkon:

20 kW

ověřit

Kotle na dřevo jsou považovány za jeden z nejekologičtějších způsobů vytápění. Palivo rostlinného původu, kterým je dřevo, produkuje mnohem méně zplodin škodlivých pro životní prostředí a pořizovací náklady jsou relativně nízké. Šířící se povědomí o ochraně životního prostředí dělá z kotlů na dřevo a stejně ekologických kotlů na pelety stále oblíbenější řešení nejen v Polsku.

Kotle na dřevo - co stojí za to vědět?

Kotle na dřevo jsou výbornou investicí pro lidi, kteří mají neustálý přístup k této surovině. Vyplatí se je instalovat do domů nacházejících se v blízkosti lesů, ze kterých lze palivové dříví přímo získat. Je také na místě připomenout, že aby bylo vytápění kotlem na dřevo co nejekonomičtější, měl by být instalován i vyrovnávací zásobník topné vody. Díky němu bude použití kotle na dřevo výhodnější a umožní Vám zajistit stálý přísun tepla. Pokud se rozhodneme pro tento model kotle, bude nutné nainstalovat i doplňkové zařízení, např. tepelné čerpadlo vzduch-voda..

Kotle HolzMaster – proč se to vyplatí?

Nákup kotle na dřevo od výrobce HolzMaster je energeticky úsporná a ekologická varianta. Díky využití procesů zplyňování dřeva v nich můžete získat nejoptimálnější výsledky. Účinnost tohoto typu kotlů je dokonce třikrát vyšší než u těch, které využívají způsob spalování dřeva tradičním způsobem. Kotle na dřevo HolzMaster jsou zárukou kvality.

Moderní topná zařízení HKS Lazar

Moderní topná zařízení

Články

Směrnice o ekodesignu kotlů na pelety – co znamená její zavedení?

Směrnice o ekodesignu, která vstupuje v platnost 1. ledna 2020, zavádí nové požadavky na některé výrobky uváděné na trh v Evropské unii.

číst
Výzkum kotlů na pelety – proč za jejich kvalitu ručí pouze akreditované laboratoře?

Podle politiky Evropské unie, jejímž cílem je omezit emise škodlivých látek do ovzduší při procesech vytápění, musí splňovat stále přísnější normy.

číst

FAQ

Kolikrát denně by se měla v průměru zapálit peletová kamna?

Počet rozsvícení peletových kamen za den bude souviset s několika faktory, jako jsou: jaký výkon má kotel, na jaké instalaci pracuje (zda bez akumulačního zásobníku nebo s akumulačním...

číst
Jaký UPS bude vhodný pro peletová kamna Smart Fire?

Při volbě výkonu nouzového zdroje vezměte v úvahu proudový odběr všech součástí instalace připojených ke kotli: čerpadel, pohonů, příslušenství kotle atd. Nejlepší metodou pro...

číst

Najít na straně:

Zadejte hledaný výraz:

Vyberte si svůj jazyk:

Choose your language:

Polski Angielski Niemiecki Francuski Czeski

Kontaktujte nás

Přejít na kontakt