KOTLE NA DŘEVO

HOLZ MASTER

kotel ÚT na dřevo - strom

HOLZ MASTER

HolzMaster je kotel ústředního vytápění zplyňování dřeva, díky kterému je účinnost kotle až třikrát vyšší než při spalování dřeva tradičním způsobem.

Tovární servis a distribuce po celém Polsku!
Třída A+ 5. třída EcoDesign

Účinnost:

90,6%

Výkon:

20 kW

ověřit

Kotle na dřevo jsou považovány za jeden z nejekologičtějších způsobů vytápění. Palivo rostlinného původu, kterým je dřevo, produkuje mnohem méně zplodin škodlivých pro životní prostředí a pořizovací náklady jsou relativně nízké. Šířící se povědomí o ochraně životního prostředí dělá z kotlů na dřevo a stejně ekologických kotlů na pelety stále oblíbenější řešení nejen v Polsku.

Kotle na dřevo - co stojí za to vědět?

Kotle na dřevo jsou výbornou investicí pro lidi, kteří mají neustálý přístup k této surovině. Vyplatí se je instalovat do domů nacházejících se v blízkosti lesů, ze kterých lze palivové dříví přímo získat. Je také na místě připomenout, že aby bylo vytápění kotlem na dřevo co nejekonomičtější, měl by být instalován i vyrovnávací zásobník topné vody. Díky němu bude použití kotle na dřevo výhodnější a umožní Vám zajistit stálý přísun tepla. Pokud se rozhodneme pro tento model kotle, bude nutné nainstalovat i doplňkové zařízení, např. tepelné čerpadlo vzduch-voda..

Kotle HolzMaster – proč se to vyplatí?

Nákup kotle na dřevo od výrobce HolzMaster je energeticky úsporná a ekologická varianta. Díky využití procesů zplyňování dřeva v nich můžete získat nejoptimálnější výsledky. Účinnost tohoto typu kotlů je dokonce třikrát vyšší než u těch, které využívají způsob spalování dřeva tradičním způsobem. Kotle na dřevo HolzMaster jsou zárukou kvality.

Moderní topná zařízení HKS Lazar

Moderní topná zařízení

Články

Třída 5 a Egodesign jsou novými měřítky pro kotle ústředního vytápění

Bohužel kvalita ovzduší je u nás špatná. Rozsah problému, o kterém se donedávna příliš nemluvilo, dokazuje zpráva Světové zdravotnické organizace, sestavená na základě dat z počátku roku 2016. Uvádí 50 nejvíce znečištěných měst v Evropě. O tom, že vzduch, který každý den dýcháme, je hrozný, svědčí nejen to, že polské město bylo na tomto seznamu na neslavném prvním místě, ale také to, že na seznamu je hned 33 měst z Polska. .

číst
Měření účinnosti tepelného čerpadla a právní předpisy

Při výběru tepelného čerpadla je třeba se řídit především věcnými předpoklady, tedy objektivně prezentovanými technickými údaji zařízení. Základním parametrem charakterizujícím energetickou účinnost tepelných čerpadel, který umožňuje porovnávat různá zařízení stejného výkonu, je koeficient COP. Tepelná čerpadla s elektricky poháněnými kompresory pro vytápění prostor by měla být testována za normalizovaných podmínek specifikovaných v normě PN-EN 14511.

číst

FAQ

Jak zkontrolovat ztrátu kapaliny v instalaci ústředního topení?

Pokud není žádná kapalina, tlak v systému také klesl a je to vidět na manometru. A pokud je systém otevřený, můžete se podívat i do expanzní nádoby.

číst

Najít na straně:

Zadejte hledaný výraz:

Vyberte si svůj jazyk:

Choose your language:

Polski Angielski Niemiecki Francuski Czeski

Kontaktujte nás

Přejít na kontakt