KOTLE NA DŘEVO

HOLZ MASTER

kotel ÚT na dřevo - strom

HOLZ MASTER

HolzMaster je kotel ústředního vytápění zplyňování dřeva, díky kterému je účinnost kotle až třikrát vyšší než při spalování dřeva tradičním způsobem.

Tovární servis a distribuce po celém Polsku!
Třída A+ 5. třída EcoDesign

Účinnost:

90,6%

Výkon:

20 kW

ověřit

Kotle na dřevo jsou považovány za jeden z nejekologičtějších způsobů vytápění. Palivo rostlinného původu, kterým je dřevo, produkuje mnohem méně zplodin škodlivých pro životní prostředí a pořizovací náklady jsou relativně nízké. Šířící se povědomí o ochraně životního prostředí dělá z kotlů na dřevo a stejně ekologických kotlů na pelety stále oblíbenější řešení nejen v Polsku.

Kotle na dřevo - co stojí za to vědět?

Kotle na dřevo jsou výbornou investicí pro lidi, kteří mají neustálý přístup k této surovině. Vyplatí se je instalovat do domů nacházejících se v blízkosti lesů, ze kterých lze palivové dříví přímo získat. Je také na místě připomenout, že aby bylo vytápění kotlem na dřevo co nejekonomičtější, měl by být instalován i vyrovnávací zásobník topné vody. Díky němu bude použití kotle na dřevo výhodnější a umožní Vám zajistit stálý přísun tepla. Pokud se rozhodneme pro tento model kotle, bude nutné nainstalovat i doplňkové zařízení, např. tepelné čerpadlo vzduch-voda..

Kotle HolzMaster – proč se to vyplatí?

Nákup kotle na dřevo od výrobce HolzMaster je energeticky úsporná a ekologická varianta. Díky využití procesů zplyňování dřeva v nich můžete získat nejoptimálnější výsledky. Účinnost tohoto typu kotlů je dokonce třikrát vyšší než u těch, které využívají způsob spalování dřeva tradičním způsobem. Kotle na dřevo HolzMaster jsou zárukou kvality.

Moderní topná zařízení HKS Lazar

Moderní topná zařízení

Články

Kotel ÚT na pelety s lambda sondou nebo bez?

Pokud jde o výhody použití lambda sondy v kamnech ÚT názory jsou rozdělené. Abychom se však nakonec rozhodli, zda se do něj vyplatí investovat, zamysleme se nejprve nad tím, jak funguje a pečlivě zvažme všechna pro a proti.

číst
Propan R 290 jako chladivo v tepelných čerpadlech a platné právní předpisy

Při sledování odvětví tepelných čerpadel v posledních letech můžeme s jistotou říci, že se o této formě vytápění přesvědčuje stále více lidí. Je tomu tak mj. protože horlivě stavíme domy o malé ploše, bez podsklepení a tedy i prostoru pro kotel ústředního topení a palivo k tomu.

číst

FAQ

Co dělat se zprávou „Zatápění kotle se nezdařilo. Vyprázdnit popelník "?

Na kotli na pelety Smart Fire vyskočila zpráva prosím vyprázdněte "popelník". Vysypal jsem ho, kotel znovu zapnul a znovu vyskakovalo stejné hlášení, pak jsem vytáhl zástrčku ze zásuvky...

číst
Na dně sáčku na pelety je často prach. Je to problém kotle na pelety Smaft?

Na dně sáčku na pelety je téměř vždy prach, neměly by být žádné problémy. Pokud je příliš mnoho prachu, může se usazovat na dně zásobníku.

číst

Najít na straně:

Zadejte hledaný výraz:

Vyberte si svůj jazyk:

Choose your language:

Polski Angielski Niemiecki Francuski Czeski

Kontaktujte nás

Přejít na kontakt