KOTLE NA DŘEVO

HOLZ MASTER

kotel ÚT na dřevo - strom

HOLZ MASTER

HolzMaster je kotel ústředního vytápění zplyňování dřeva, díky kterému je účinnost kotle až třikrát vyšší než při spalování dřeva tradičním způsobem.

Tovární servis a distribuce po celém Polsku!
Třída A+ 5. třída EcoDesign

Účinnost:

90,6%

Výkon:

20 kW

ověřit

Kotle na dřevo jsou považovány za jeden z nejekologičtějších způsobů vytápění. Palivo rostlinného původu, kterým je dřevo, produkuje mnohem méně zplodin škodlivých pro životní prostředí a pořizovací náklady jsou relativně nízké. Šířící se povědomí o ochraně životního prostředí dělá z kotlů na dřevo a stejně ekologických kotlů na pelety stále oblíbenější řešení nejen v Polsku.

Kotle na dřevo - co stojí za to vědět?

Kotle na dřevo jsou výbornou investicí pro lidi, kteří mají neustálý přístup k této surovině. Vyplatí se je instalovat do domů nacházejících se v blízkosti lesů, ze kterých lze palivové dříví přímo získat. Je také na místě připomenout, že aby bylo vytápění kotlem na dřevo co nejekonomičtější, měl by být instalován i vyrovnávací zásobník topné vody. Díky němu bude použití kotle na dřevo výhodnější a umožní Vám zajistit stálý přísun tepla. Pokud se rozhodneme pro tento model kotle, bude nutné nainstalovat i doplňkové zařízení, např. tepelné čerpadlo vzduch-voda..

Kotle HolzMaster – proč se to vyplatí?

Nákup kotle na dřevo od výrobce HolzMaster je energeticky úsporná a ekologická varianta. Díky využití procesů zplyňování dřeva v nich můžete získat nejoptimálnější výsledky. Účinnost tohoto typu kotlů je dokonce třikrát vyšší než u těch, které využívají způsob spalování dřeva tradičním způsobem. Kotle na dřevo HolzMaster jsou zárukou kvality.

Moderní topná zařízení HKS Lazar

Moderní topná zařízení

Články

Pelety – ekonomický způsob vytápění Vašeho domu

Jak ušetřit na vytápění? Dobrým řešením jsou pelety. Zkontrolujte si sami!

číst
Technické požadavky v roce 2021 a kotle na pelety

Předpisy související s energetickou náročností budov (WT2021) se neustále zpřísňují, určité zdroje energie nenávratně zmizí, ale na trhu se objevují novější řešení. Místo kamen na uhlí se staví plynová kamna, tepelná čerpadla a kotle na pelety a domy jsou čím dál tím těsnější, aby si v zimě udržely co nejvíce tepla za co nejnižší náklady.

číst

FAQ

Musí čerpadlo kotle, které je součástí hydraulické sady, neustále pracovat na plné otáčky?

Ano, čerpadlo peletového kotle HKS Lazar musí být vždy na třetím, nejvyšším rychlostním stupni, aby bylo zajištěno správné proudění v topných okruzích.

číst
Je součástí sady regulátoru Eco max 800t čidlo pokojové teploty?

Čidlo pokojové teploty je k dispozici jako volitelné příslušenství.

číst

Najít na straně:

Zadejte hledaný výraz:

Vyberte si svůj jazyk:

Choose your language:

Polski Angielski Niemiecki Francuski Czeski

Kontaktujte nás

Přejít na kontakt