Tepelná čerpadla vzduch voda

INVERTOROVÉ TEPELNÉ ČERPADLO HTi20

Invertorové tepelné čerpadlo HTi20

INVERTOROVÉ TEPELNÉ ČERPADLO HTi20

Invertorové tepelné čerpadlo vzduch-voda HTi20 A+++ s přírodním chladivem R290, vysoké COP až 5,02.
Úspora díky invertoru Třída A+++ Vysoké koeficient COP Přírodní chladivo R290 propan SCOP 4,49

Výkon:

2,5 kW - 16 kW

ověřit

Tepelná čerpadla, na která se vyplatí vsadit

Tepelná čerpadla HKS Lazar dokonale plní svěřené úkoly. Pamatujte, že v každé fázi realizace zakázky se můžete spolehnout na podporu těch nejlepších specialistů – poradíme Vám, jaké řešení bude pro Vás nejlepší, nejefektivnější a nejekonomičtější. Obzvlášť, že u nás najdete tepelná čerpadla vzduch-voda, která se skvěle hodí jak do většího rodinného domu, tak do firmy. To vše díky použití efektivní konstrukce – vznikla na základě dlouholetých zkušeností těch nejlepších konstruktérů.

Tepelná čerpadla vzduch-voda na propan jsou ještě účinnější. Vysoce kvalitní výměníky tepla, speciálně vybrané systémy potrubí a ventilů a propracovaný řídicí program - to vše tvoří dokonalé zařízení, které Vám bude sloužit mnoho let. Takové by mělo být moderní tepelné čerpadlo.

PTepelná čerpadla vzduch voda. Vzduchová tepelná čerpadla HKS Lazar – vyberte si kvalitu!

Nabízíme širokou škálu modelů, ale všechny mají jedno společné – nejvyšší možnou kvalitu. Při naší práci spojujeme efektivní provoz samotného zařízení s řadou výhod. Mezi ně nepochybně patří:

  • tichý chod zařízení,
  • jeho hospodárnost a energetická účinnost,
  • použití vzduchu k vytápění,
  • vysoká maximální teplota ohřevu,
  • vysoké COP,
  • přírodní chladivo R290 - propan,
  • omezení provozu doplňkového zdroje tepla.

To vše přispívá k vynikající volbě, kterou potvrzují stovky pozitivních názorů a doporučení od našich klientů. Chcete se k nim přidat? Kontaktujte nás, abychom mohli analyzovat vaše potřeby a očekávání. Vybereme tak tepelná čerpadla R290, která budou nejlépe fungovat ve vašem domě, kanceláři, firmě nebo bytě. Můžete si být jisti, že této volby nebudete litovat. Především to, že všechna naše tepelná čerpadla vzduch-voda jsou vyrobena v souladu s ekologickou myšlenkou – velkou pozornost věnujeme ochraně životního prostředí. Nemůžeme nezmínit ještě jednu věc - tepelné čerpadlo vzduch-voda je také výborná cena.

Moderní topná zařízení HKS Lazar

Moderní topná zařízení

Články

FAQ

Najít na straně:

Zadejte hledaný výraz:

Vyberte si svůj jazyk:

Choose your language:

Polski Angielski Niemiecki Francuski Czeski

Kontaktujte nás

Přejít na kontakt