VAKUUM VAKUUM SYSTÉM DOPRAVY PELET

Pneumatické nasávání pelet z větší násypky do kotle SmartFire. Sada obsahuje: motor, montáž, nezávislý regulátor a pouzdro.
VAKUUM SYSTÉM DOPRAVY PELET

Popis

VAKUUM SYSTÉM DOPRAVY PELET

1. Sací sonda

2. Distributor

3. Vakuové


Pneumatická nasávání VACUM je systém pro dopravu pelet (granulace 5-7 mm) ze zásobníku do kotle SmartFire, což znamená, že kotle na pelety mají neustálý přístup k palivu. Díky tomu není potřeba jej přenášet v ruce, což je výhodné zejména na delší vzdálenosti.

VACUM se skládá ze dvou linek, integrovaných s kotlem. Jeden z nich odebírá palivo ze skladu a dopravuje ho turbínou (šnekovým dopravníkem) do kontejneru. Druhý umožňuje vracení vzduchu do kotelny. Uzavřený okruh snižuje obtěžování prachem v místnosti.

Vzhledem k tomu, že pelety jsou dopravovány dvěma ohebnými trubkami, je zde velká volnost v umístění zásobníku ve vztahu k pneumatickému aspirátoru.

Zařízení je vyrobeno z kvalitních komponentů, což zaručuje efektivní práci. Díky tomu se vyrovnávací nádrž používaná kotlem při provozu velmi rychle naplní. Kromě toho má VACUM vestavěné senzory, které automatizují jeho práci. To Vám umožní zapomenout na nutnost pravidelného sledování efektivity zařízení v kotelně. Systém sám naplní zásobník na maximální hladinu, když zjistí, že hladina pelet v něm klesla na minimum. Tato funkce je naprogramována z výroby. V případě potřeby lze v nastavení zařízení změnit zadávání dalších parametrů, například práce v určitou dobu nebo dny v týdnu.

Personalizace je možná jak v případě VACUM a čerpadel vzduch-voda, ventilačních systémů, tak i kamen a kotlů na pelety, které také nabízíme.

Moderní topná zařízení HKS Lazar

Moderní topná zařízení

Články

Začněte boj se smogem – vyměňte kotel na peletový

Hlavní příčinou smogu v Polsku je tzv nízké emise, tedy nic jiného než spaliny z domácích kamen ÚT na tuhá paliva. Nízké emise znamenají výpary a prach z nízkých komínů, tedy domácích, nikoli průmyslových. Statistiky jasně ukazují, že domácnosti jsou zodpovědné za více než 50 % emisí pevných částic a téměř 90 % za karcinogenní benzo (α) pyren.

číst
Pravidla pro uvádění tepelných čerpadel s propanem R290 jako chladivem na trh

Jak se propanové tepelné čerpadlo R290 prodává jako chladivo? Jaké požadavky musí zařízení splňovat, aby bylo schváleno pro použití v naší zemi?

číst

FAQ

Kolikrát denně by se měla v průměru zapálit peletová kamna?

Počet rozsvícení peletových kamen za den bude souviset s několika faktory, jako jsou: jaký výkon má kotel, na jaké instalaci pracuje (zda bez akumulačního zásobníku nebo s akumulačním...

číst
Jak zkontrolovat ztrátu kapaliny v instalaci ústředního topení?

Pokud není žádná kapalina, tlak v systému také klesl a je to vidět na manometru. A pokud je systém otevřený, můžete se podívat i do expanzní nádoby.

číst

Najít na straně:

Zadejte hledaný výraz:

Vyberte si svůj jazyk:

Choose your language:

Polski Angielski Niemiecki Francuski Czeski

Kontaktujte nás

Přejít na kontakt