Hydraulická sada HYDRAULICKÁ SADA TV-KIT

S termostatickým ventilem a energeticky úsporným čerpadlem pro vlastní instalaci.
HYDRAULICKÁ SADA TV-KIT

Popis

HYDRAULICKÁ SADA TV-KIT

Model kotle: SF22, SF31, SF41


Model kotle: Pellet Focus 21


Model kotle: SF11


Model kotle: SF Compact 11/15


Moderní vodoinstalační sestavy umožňují kombinovat více různých zdrojů tepla v jedné instalaci a pohodlně vytvářet samostatné topné zóny v objektu. To poskytuje vysokou úroveň účinnosti celého systému a umožňuje výrazně snížit náklady na vytápění..

Díky použití našich hydraulických stavebnic je mnohem jednodušší vytvořit topný systém, ve kterém se uplatní jak peletová kamna, tak tepelná čerpadla. Velmi dobře se v této roli osvědčuje 1-3-okruhový rozdělovač, který umožní vytvoření 3 topných okruhů v objektu. To nám zase dává široký výběr vhodného typu vytápění, který chceme v jednotlivých místnostech v závislosti na vlastní potřebě použít. Umožňuje zvolit např. podlahové vytápění, pokud jej chcete využívat pouze v části budovy pokryté jedním okruhem.

Vytvoření několika okruhů se samostatnými čerpadly a teplotními čidly je cenově efektivní a ekologické řešení. Dává velkou flexibilitu ve využití různých zdrojů energie, jako je tepelné čerpadlo nebo kamna na pelety, umožňuje průběžně kontrolovat spotřebu a tím i výši vynaložených nákladů na vytápění domu.

Nabízíme také klasické hydraulické sady s termostatickým ventilem, které umožňují snadné připojení kotlů na pelety do instalace a navíc úsporu díky řízení spotřeby energie pomocí elektronického energeticky úsporného čerpadla.

Moderní topná zařízení HKS Lazar

Moderní topná zařízení

Články

Začněte boj se smogem – vyměňte kotel na peletový

Hlavní příčinou smogu v Polsku je tzv nízké emise, tedy nic jiného než spaliny z domácích kamen ÚT na tuhá paliva. Nízké emise znamenají výpary a prach z nízkých komínů, tedy domácích, nikoli průmyslových. Statistiky jasně ukazují, že domácnosti jsou zodpovědné za více než 50 % emisí pevných částic a téměř 90 % za karcinogenní benzo (α) pyren.

číst
Směrnice o ekodesignu kotlů na pelety – co znamená její zavedení?

Směrnice o ekodesignu, která vstupuje v platnost 1. ledna 2020, zavádí nové požadavky na některé výrobky uváděné na trh v Evropské unii.

číst

FAQ

Jak nastavit měření hladiny paliva (pelet), aby dostávalo upozornění na její nízkou hladinu?

Slouží k tomu následující parametr: MENU >> Nastavení kotle >> Hladina paliva - nastavte hodnotu vypočtené hladiny paliva, při které se zobrazí upozornění na nízkou hladinu...

číst
Může mixér dosáhnout teploty vyšší než je nastavená teplota?

Např. teplota je nastavena na 45 stupňů, ale někdy tuto hodnotu překročí, je to ok? Ano, může dosáhnout teploty jak vyšší, než je nastavená teplota, tak i nižší. Souvisí to se...

číst

Najít na straně:

Zadejte hledaný výraz:

Vyberte si svůj jazyk:

Choose your language:

Polski Angielski Niemiecki Francuski Czeski

Kontaktujte nás

Přejít na kontakt