Již brzy naše nejnovější invertorové tepelné čerpadlo

10.09.2021

Představení našeho nejnovějšího invertorového tepelného čerpadla se kvapem blíží!

  • 29. září ve 14:25 jej představíme na mezinárodní konferenci Atmosphere, která proběhne online.
  • Je to již druhý rok v řadě, kdy jako HKS Lazar představujeme naše produkty mezi nejnovějšími inovacemi / prezentacemi výzkumu a vývoje v Evropě na Atmosphere Europe Summit.
  • Uvedeme přednášku s názvem "Modely HTi invertorových tepelných čerpadel vzduch/voda s metodami zvyšování COP chladiva R290."

Srdečně Vás zveme ke sledování vysílání!

>> https://atmo.org/events/atmosphere-europe-summit-2021/ <<

inwerterowa pompa ciepła - zdjęcie

Moderní topná zařízení HKS Lazar

Moderní topná zařízení

Články

Měření účinnosti tepelného čerpadla a právní předpisy

Při výběru tepelného čerpadla je třeba se řídit především věcnými předpoklady, tedy objektivně prezentovanými technickými údaji zařízení. Základním parametrem charakterizujícím energetickou účinnost tepelných čerpadel, který umožňuje porovnávat různá zařízení stejného výkonu, je koeficient COP. Tepelná čerpadla s elektricky poháněnými kompresory pro vytápění prostor by měla být testována za normalizovaných podmínek specifikovaných v normě PN-EN 14511.

číst
Třída 5 a Egodesign jsou novými měřítky pro kotle ústředního vytápění

Bohužel kvalita ovzduší je u nás špatná. Rozsah problému, o kterém se donedávna příliš nemluvilo, dokazuje zpráva Světové zdravotnické organizace, sestavená na základě dat z počátku roku 2016. Uvádí 50 nejvíce znečištěných měst v Evropě. O tom, že vzduch, který každý den dýcháme, je hrozný, svědčí nejen to, že polské město bylo na tomto seznamu na neslavném prvním místě, ale také to, že na seznamu je hned 33 měst z Polska. .

číst

FAQ

Jak připojit modul ecoNET300 (WiFi) ke kotli na pelety SmartFire

Připojení modulu ecoNET300 (WiFi) v peletových kamnech SmartFire: Odstraňte přední kryt kamen a odepněte kostku zásuvky G1 zodpovědnou za ovládání dotykové obrazovky. Při sejmutí krytu...

číst

Najít na straně:

Zadejte hledaný výraz:

Vyberte si svůj jazyk:

Choose your language:

Polski Angielski Niemiecki Francuski Czeski

Kontaktujte nás

Přejít na kontakt